DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Diğer Ürünlerimiz

Sağlık Sigortası

 Herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflarınızı ,seçtiğiniz ürüne bağlı olarak karşılayan, poliçe teminat süreniz boyunca sağlığınızı güvence altına alan bir sigortadır.


"Sağlık poliçenizi yaptırın, hem sağlığınızı güvence altına alın hem de istediğiniz sağlık kurumundan hizmet alma ayrıcalığını yaşayın."

Konut Sigortası

Konut Sigortası, evinizi bina ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan eşyaları ile teminat altına alan, bina içerisindeki her tür sabit tesisatı da teminat kapsamına dahil eden bir sigortadır.


"Konut Sigortanızı yaptırın, bina ve eşyalarınızı teminat altına alın."

Dask Sigortası

Dask Sigortası, olası bir deprem sırasında konutunuzda meydana gelecek zararlar için, kapsamına giren hasarları karşılayan, mülk sahibi olanların yaptırması zorunlu olan bir sigortadır.


"Evinizi güvence altına alan Zorunlu Deprem Sigortası'nı yaptırın, risk taşımayın."

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası, işyeri binanızı, muhteviyatınızı (Demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, belirli teminatlar çerçevesinde güvence altına alan isteğe bağlı bir sigortadır.


"İşyeri Sigortası'nı yaptırın ; işyerinizi, içinde yer alan muhteviyatınızı,  yangın, hırsızlık,su baskını, iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alın."

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası ,beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlikeye girmesi ya da kalıcı bir maluliyete maruz kalmanız durumunda, sevdiklerinizin sıkıntılarını azaltmak ve geleceklerini garanti altına almak için güvence sağlayan bir sigortadır.


"Ferdi Kaza poliçesinizi yaptırın, hayatınızı ve sevdiklerinizi güvence altına alın."

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı seyahatlerinizde hastalık ve/veya kaza sonucu oluşabilecek acil tıbbi ihtiyaç masraflarınızı, poliçede yazılı teminat limitleri dahilinde karşılayan bir sigortadır.


"Yurt dışına çıkarken Seyahat Sağlık poliçenizi yaptırmayı unutmayın."

Sorumluluk Sigortası

Sorumluluk Sigortası, kanunen zorunlu tutulan ya da isteğe bağlı olarak da seçebileceğiniz, sorumluluklarınızın size getirebileceği maddi zararları minimuma indirmeyi amaçlayan bir sigortadır.

Yeşil Kart Sigortası

Yeşilkart Sigortası, zorunlu mali sorumluluk sigortasının yurt dışında , poliçenizde yazılı olan ülkelerde geçerli olan şeklidir. Bu sigortanın tanzimi ile her ülke sınırında, o ülkenin mecburi trafik sigortasını yaptırma zorunluluğu ortadan kalmış olur.


"Aracınızla seyahate çıkarken olası bir kaza halinde o ülkenin yasal limitleri dahilinde tazminat ödeneceği Yeşilkart Sigortanızı yaptırmayı unutmayın."

Nakliyat Sigortası

Nakliyat Sigortası, nakliyat esnasında taşınan emteanızın uğrayacağı zararlara, taşıyıcıların yüke karşı sorumluluklarına; ayrıca ticari yük gemilerinin, balıkçı teknelerinin ve gezinti teknelerinin uğrayacakları fiziki zararlara teminat veren bir sigortadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bu sigorta , sigortalının Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından poliçe süresi içinde alacağı sağlık hizmetleri karşılığında ödeyeceği fark ücretlerini sadece sigorta şirketi tarafından belirlenmiş kurumlarda geçerli olmak üzere poliçe özel şartları ve sağlık sigortası genel şartları doğrultusunda teminat altına alır.

 

 

Ağır Vasıta Sigorta Kredisi

 Vasıtanız AĞIR Sigorta Ödemeleriniz Hafif Olsun !

Ağır vasıta müşterilerine özel Sigorta Kredisi ürünümüz ile , sigorta poliçelerinizi VDF kredi avantajlarıyla ödeme kolaylığı sunuyoruz !

  • Kredi vadesi kasko süresi ile sınırlıdır. (12 – 48 ay)

  • TL, USD ve Euro krediler kullanılabilir.

  • Faiz Oranı tüm vadelerde TL: % 1,35 USD & Euro: % 0,45’dir.

  • Sigorta Kredisi ürünü tüm sıfır ve yenileme kasko/trafik poliçeleri için kullandırılabilir.

  • Poliçe primlerinin %100’üne kadar kredi kullandırımı yapılabilmektedir.

  • Dosya masrafı bulunmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

Ağır Vasıta Kredi Koruma Sigortası

Ağır Vasıta Kredi Koruma Sigortası ile hesapta olmayan sorunlara karşı tam güvence altındasınız !

Ağır vasıtanızın kredi geri ödemeleri başladıktan sonra hesapta olmayan bir sorunla karşılaşırsanız vdf Ağır Vasıta Kredi Koruma ürünü devreye girerek poliçede tanımlanan şekilde sigortalının kazaen vefatı veya tam ve daimi maluliyeti hallerinde, riskin gerçekleştiği tarihteki Kredi Borç Bakiyesi’nin Poliçe limitleri dahilinde ödenmesini kapsar.

Kredi taksitlerinin içinde ödeme kolaylığı ve uzun dönemli yenileme gerektirmeyen police özelliği ile Ağır Vasıta Kredi Koruma sigortanızı kredi taksitlerinizle birlikte ödeyebilir ve tek seferde uzun dönemli olarak satın alabilirsiniz.

vdf Sigorta olarak her türlü sigorta ürünüyle ilgili olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
Talep ve sorularınız için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.