VDF Sigorta Hizmetleri Hakkında

vdf Sigorta Hizmetleri

vdf Sigorta Hizmetleri, geniş deneyimi ve müşteri ihtiyaçlarının tespit edilerek karşılanması için geliştirilen özel ürün yelpazesi ile, 2015 yılında da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmiştir.

Toplam 11 sigorta şirketinin acentesi olarak faaliyet gösteren vdf Sigorta Hizmetleri, markalı kasko, trafik, uzatılmış garanti ve kredi koruma sigortaları gibi birçok branşta bireysel ve grup müşterilerine hizmet vermektedir.

VW grup markalarının Yetkili Satıcıları bünyesinde faaliyet gösteren Vdf Sigorta, 2015 yılında bayilerdeki şube sayısını 2014 yılına göre 6 adet daha artırarak 50 şubeye ulaşmıştır.

vdf Sigorta Hizmetleri, Volkswagen Kasko ile başlayan ve SEAT, Škoda, Audi, DOD ve Scania Kasko ile devam eden markalı kasko ürünleriyle, markalara özel teminatlar sunarak sektöründe fark yaratmaktadır.

Toplam net prim üretimi ve yaşayan poliçe adedi bakımından 2015 yılında da en büyük acente unvanını koruyan vdf Sigorta, 2014 yılına göre toplam net prim üretimini %28 oranında artırarak 208 milyon TL’den 266 milyon TL’ye yükseltmiştir. vdf Sigorta, 2015’te poliçe adedinde 268.000 poliçeye ulaşmıştır.

Otomobiliniz, Konutunuz ya da Krediniz İçin Aradığınız Her Şey Burada.

Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla kısa sürede faaliyet alanında adından söz ettiren vdf Sigorta, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla Bireysel Sigortacılık alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Sektöründe tercih edilen, örnek bir kurum olma vizyonuyla, rekabet gücünü artırmak hedefine sahip olan vdf Sigorta; işinde uzman, profesyonel ve hizmetine güvenilen sigorta şirketlerinin acenteliklerini bünyesine dahil ederek, sektördeki yerini de perçinlemiştir.

Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler

vdf Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine kasko, trafik poliçesi işlemlerinin yanında konut, işyeri, yangın, dask ve diğer hayat dışı branşlarda da hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.; standart çözümler sunmak yerine kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymak için sektöründe öncü ve lider sigorta şirketleri ile çalışmaktadır.

 

VDF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Ana Sözleşme

VDF Sigorta - Ana Sözleşme

VDF Sigorta - Esas Sözleşme Tadil Metni

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi - VDF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi - VDF Sigorta

VDF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.'nin 26.03.2015 Tarihinde Yapılan Olağan Genel Kurul Toplantı Tutanağı

VDF Sigorta'nın Olağan Genel Kurul Toplantı Tutanağı

VDF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.'nin 26.03.2015 Tarihinde Yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısına Ait Hazır Bulunanlar Listesi

VDF Sigorta - Olağan Genel Kurul Toplantısına Ait Hazır Bulunanlar Listesi

VDF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.'nin 17.04.2015 Tarihinde Yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Tutanağı

VDF Sigorta'nın Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Tutanağı

VDF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.'nin 17.04.2015 Tarihinde Yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına Ait Hazır Bulunanlar Listesi

VDF Sigorta - Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına Ait Hazır Bulunanlar Listesi