Hata

Yenileme Kampanyası Koşulları

Kasko ve trafik poliçelerinizi vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.’nin (vdf Sigorta) acentelik faaliyetlerinden yararlanarak “vdf Sigorta mobil uygulaması” veya www.vdfsigorta.com.tr web sitesinden yaptırdığınızda, her bir araç için düzenlenen trafik poliçesinden 20 TL değerinde, kasko poliçesinden 30 TL değerinde, hem kasko hem trafik poliçesinin birlikte satın alındığı durumda ise 50 Türk lirası değerinde Cash@Carry hariç olmak üzere tüm Türkiye’de mevcut Migros mağazalarından yapılan tüm alışverişlerde mağaza tarafından belirlenecek belirli bir adedin üzerinde alkol ve tütün ürünü alımı hariç olmak üzere “Sanal Hediye Çeki” kazanacaksınız.

Söz konusu tutardaki Sanal Hediye Çeki’ne ait sanal hediye kodu poliçe satın alımlarınızın tamamlanması ve poliçelerinizin düzenlenmesinden sonra, cep telefonunuza SMS aracılığı ile vdf Sigorta tarafından gönderilecektir. İşbu kampanya vdf Sigorta tarafından organize edilmiş olup 31 Aralık 2022 tarihine kadar satın alınan kasko ve trafik poliçelerinde geçerlidir. Bireysel ve tüzel müşteriler işbu kampanyadan mülkiyetlerinde bulunan kasko poliçelerini yaptırdıkları her bir araç için yalnızca BİR DEFA faydalanabileceklerdir.

Her bir kasko ve trafik poliçesi satın alma işlemi sadece (1) bir adet sanal Hediye Çeki kazandıracaktır. 0 (Sıfır) km araçlar kampanyaya dahil değildir. vdf Sigorta; müşterilerini bilgilendirerek, kampanyayı herhangi bir tarihte sonlandırma ve kampanya ürününü başka bir ürünle değiştirme hakkını saklı tutar. vdf Sigorta; kampanyaya katılım sonucu oluşabilecek ve/veya kampanya ürünleriyle ilgili ortaya çıkabilecek doğrudan ya da dolaylı zararlardan veya kampanya ürününün ulaştırılmasında ortaya çıkabilecek hata ya da gecikmelerden, hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. vdf Sigorta mobil uygulaması,

vdf Sigorta Online İşlemler , vdf mobil uygulaması ve vdf Sigorta web sitesi üzerinden satın alınan kasko poliçeleri Aksigorta, Anadolu Sigorta, Eureko Trafik Sigorta ve Mapfre Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Groupama Sigorta; trafik sigortası poliçeleri Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Eureko Sigorta ve Doğa Sigorta üzerinden düzenlenmektedir.*

Sanal Hediye Çeki’ne ait sanal hediye kodlarının geçerlilik süresine ilişkin bilgilendirme, sanal hediye kodu ile birlikte cep telefonunuza SMS aracılığı ile gönderilecektir. Sanal Hediye Çeki karşılığı nakit ödeme yapılmaz, nakde çevrilmez, hediye çeki verilmez ve tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Bakiyesi için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez. Mağazadan yapılan bir alışverişte birden fazla hediye çeki kodu kullanılabilmekle birlikte Sanal Hediye Çeki hamiline düzenlenmiş olup Sanal Hediye Çeki’ne ait kodunu ibraz eden hak sahibidir. Sanal Hediye Çeki’ne ait kod kaybedilirse yeniden gönderilemeyecektir. Sanal Hediye Çeki ile yapılan bir alışverişin iadesi durumunda nakit ödeme yapılmaz, yerine aynı tutarda yeni alışveriş yapma hakkı verilir.