Hata

vdf GRUP

vdf Grup ile Tanışın

vdf Grup olarak “otomotiv değer zincirinde yer alan tüm oyuncuların finansal ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler geliştirmek ve sunmak” iddiası ile yola çıktık. Bugüne geldiğimizde ise söz konusu hedeften çok daha fazlasını siz değerli müşterilerimize sunmayı başardık. Volkswagen Financial Services A.G ve Doğuş Grubu tecrübelerini bir araya getiren vdf Grup ile tanışmak ve gücümüzden ilham almak için sizi kısa bir yolculuğa davet ediyoruz.

 

49

ÜLKE

11.500

ÇALIŞAN

€125

BİLGİ DONANIMI

330

ŞİRKET

Yola Çıkış Tarihimiz: 1999

Volkswagen Doğuş Finans (vdf) olarak 1999 yılında %49 Doğuş Grubu, %51 Volkswagen Financial Services A.G ortaklığıyla kurulduk. Volkswagen Financial Services A.G.'nin uluslararası bilgi donanımı ile Doğuş Grubu'nun finans ve Doğuş Otomotiv’in otomotiv sektörlerindeki deneyimi bir araya geldi. Böylece Türkiye’nin öncü otomotiv finansman şirketi haline geldik.

 

vdf Sigorta’nın Doğuşu: 2004

2004 yılında vdf Sigorta’nın kuruluşu ile otomotiv finansman sektöründe fark yarattık. Sigorta ürünleri ve servis ürünleri gibi birçok alanda hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle sektörün yenilikçi ve öncü firmalarından olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

vdf Faktoring AŞ ile Büyüyoruz: 2010

vdf Faktoring, kurulduğu 2010 yılından bu yana gerek müşterilerin gerekse yetkili satıcıların ihtiyaçlarına yönelik özel finansal ürünler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratıyor.

 

Mobil Dünyada da Yanınızdayız: 2014

Vaktinizin değerini biliyor ve zamandan tasarruf edebileceğiniz tüm kolaylıkları sağlamak için her adımda yenilikler sunuyoruz. Mobil uygulamamız ile de otomotiv finansman sektöründe öncü konumundaki bir yeniliğe daha imza attık. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini merkeze alan mobil uygulamamız ile kredi hesaplama makinesini kullanabilir, kredi başvurusunda bulunabilir, tüm kredi ve sigorta ürün veya kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Scania Finans ve Man Finans Birleşmeleri ile Tüm Segmentlerde Öncüyüz: 2014 - 2015

Yenilikçi ürünleri ile ön plana çıkan vdf olarak, Temmuz 2014’te Scania Finans, Aralık 2015’te de Man Finans ile birleşerek ağır ticari vasıta finansmanını bünyemize kattık. Müşteri memnuniyeti odaklı atılımlar yapan vdf olarak bu birleşmeler ile otomotiv sektörünün tüm segmentlerine hizmet vermeye başladık.

 

vdf Filo Kiralama ile Hizmet Alanımızı Genişlettik: 2016

2016 yılında hizmete başlayan vdf Filo Kiralama AŞ ile birlikte operasyonel filo kiralama hizmeti sunmaya başladık. Deneyimli kadromuz ve uzman yaklaşımımız ile sektördeki yerimizi aldık.

 

Hep Birlikte Yeni Başarılara

1999 yılında başlayan yolculuğumuza büyük ve profesyonel bir aile olarak devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Başarıda sürekliliği kendimize ilke edinerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve bu hizmet anlayışıyla sektörde yeni standartlar belirlemeye devam ediyoruz.