Hata

Gizlilik Sözleşmesi

Bilgilerin mahremiyeti ve güvenliği konusu vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.’nin  (“vdf”) sunduğu hizmet, çalışma prensipleri ve kurumsallığı çerçevesinde önem arz etmektedir.

Vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri, ürün ve hizmetlerinden faydalanan müşteri, potansiyel müşteri, tedarikçi, ziyaretçi ve  https://www.vdfsigorta.com.tr/ sitesi kullanıcılarının Vdf ile paylaştıkları kurumsal ve/veya bireysel her türlü bilgiye ilişkin gereken özen ve dikkati yasal mevzuata uygun olarak göstermektedir. Paylaşılan bilgiler Vdf bakımından herhangi bir ticari amaca hizmet etmemektedir.

Bilgilerin güvenliğinin sağlanmasına yönelik gerekli tüm teknik güvenlik önlemleri alınmaktadır. Güvenlik tedbirleri düzenli olarak geliştirilmekte olup günün şartlarına göre uyarlanmaktadır. Bu kapsamda Vdf Sigorta'nın’ misyonu; bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat, kurum içi düzenlemeler ve üçüncü taraflar (iş ortakları, müşteriler, tedarikçiler) ile yapılan sözleşmelere uyulması, Şirketimiz bünyesinde yer alan bilgilerin gizliliği bütünlüğünün ve erişilebilirliğinin sağlanmasıdır.

Alınan tüm önlemlere rağmen internet sitesi üzerindeki bilgilerin 3. kişiler tarafından izinsiz olarak yasaya aykırı bir şekilde ele geçirilmesi ve kullanılmasından Vdf sorumlu tutulamaz.

Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle her zaman çağrı merkezimiz veya info@vdf.com.tr e-mail adresi kanalıyla bağlantıya geçebilirsiniz.

vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.